Shes zerim 6 satelita 2 basbina dynacord

Shitet nga: besi 13 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes urgjent 6 satelita 2 basbina satelitat jan dynacord 15-2sistemsha dy Jan 500rms 1000 watt 2jan zeck 3 sistemsh 400rms800 dy dynacordat tjer jan 400rms 800 dy sistemsh basbinat jan jbl 18sha 400rms800 watt Sllevi esht 1400 watt qmimin e kan 3800 numri tel +37745230737 viber muni me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim