SKIJA me super qmim

Shitet nga: Ximi Sot 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
SKIJA salamon 1. 60 me QMIM super te lire.(45€) SKIJAT ATOMIC me kpuca dhe shkopi (85€).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim