Ski Atomic Made in Astria 1.70m dhe kepuca Head ..

Shitet nga: astrit 05 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Ski jane te mira per te gjitha terenet te pershtashme....+ viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim