Karriga plastikes nga Germania

Shitet nga: sadat 30 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kom dy nghyra xhelberta dhe teget---- prej germanis mkan ardh, jan plastik per terasa kafiterive e ballkone te shtepive ,xhithsejt ikom 34 cop--qmimi me marrveshje, xhindem ne Ferizaj afer HibPetrolit , pas ores 18 mundenI edhe viber thirr tnjetin nr +377 45 580 455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim