Banese e mobiluar, te tregu i gjelbert

Shitet nga: Banesa Dje 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjakovë
Banesa ka 3 dhoma 1kuzhine,shpajz,ballkon dhe 2 banjo,
Ne katin e 4-te,
me nxemje qendrore kolektive dhe fasade termorezistente,
Gjendet ne rrugen Sefedin Xerxa, perball zyreve te Qabratit (perball tregut te gjelbert),

50m larg Ambulantes, 50m larg Kuvendit Komunal

E banueshme qe 8 vite,
Posedon leje te ndertimit.


Cmimi 400 EUR/m2.(45.000 euro total)
(shitet komplet e mobiluar,nuk ka nevoj asgje te investohet)
Nuk eshte Hipotek,mund ta bartim ne emer te pronarit te ri menjeher.

Per me shume info kontaktoni ne tel, viber.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim