-SHITET- Shtëpia në Qendër të Gjakovës

Shitet nga: Shtëpia shitet- Çarshia e vogël Gjakovë Dje 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shtëpia në shitje: Lokacioni: Qendër -Çarshia e vogël.
Detajet e shtëpise janë këto: Dy shtëpi një katëshe 1.Shtëpia Kryesore dhe 2.Shtëpia Verore, komplet shtëpi dhe oborr janë në sipërfaqe totale prej 03,51 ar, (1.Shtëpia Kryesore ka tri dhoma,një dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi dhe një dhome e fëmijve 2. Shtëpia Verore ka një dhome dhe kuzhinen. Shtëpia gjendet në qendër të Gjakovës në çarshi të vogël.
Adresa e shtëpise është Rruga “Nëna Terezë” nr.535 Kodi postar 10000 Gjakovë, Republika e Kosovës.
Numri kontaktues 0037744149199 mundësi kontakti edhe nëpermes VIBER-it.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim