Shtëpi 3-katëshe me 6ari truall

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Group Sot 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

92 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: .
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet Shtëpia 3-katëshe me 6ari truall në afërsi të shkollēs fillore "Zekeria Rexha".

Ndertim i vitit 2009 dhe shumë pak e shfrytezuar.

Ju mirëpresim.. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim