Tokë në Rrugen Tirana Tranzi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Group Dje 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Sipërfaqe: 240 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjakovë
Shiten 2.4 ari tokë në tranzit në afërsi të pompes së benzinit te Bardhi. Parcela është e pershtatëshme për banim dhe gjindet 150metra largë rruges kryesore.
Përkthimi i menjehershem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim