Kpuca per femra

Shitet nga: egzon 11 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shes biznesin e perpunuar qe 4 vite ne qender te gjilanit me kepuca vetem per femra qe jan te veqanta dhe askund ne gilan nuk mund te gjinden jane mall francez dmth kam perfaqesin i vetmi ne gilan per ate mall dhe eshte shum kualitet,i tregoj vendin se ku mund te furnizohet,arsye e shitjes se biznesit eshte me ka ardh mundesi me dal ne vendet e jashtme te perendimit..dmth shitet invertari,malli qe me ka mbetur dhe gjithqka qe egziston ne lokal,meniher neser mund me ja nis punes,lokali eshte ende aktiv punon,qmimi eshte shum i volitshem,dhe qiraja e lokalit eshte i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim