IMMKOS- Lokal me Qera në qendër te qytetit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: immkos 03 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan ka një lokale qe jep me qera i cili gjendet te parku i qytetit, lokali eshte 92 m2 , i cili eshte i përshtatshëm për ordinancë,
Çmimi eshte 350.00 i diskutueshem


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim