Lokal me qira në qendër

Shitet nga: Doan 29 Krr 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira ,ka sipërfaqe 75m2 .
Kati i parë.
Cmimi i volitshëm me marveshje .
Në rrugën ,,Mehmet Akif Ersoj'' në qendër të Gjilanit , afër shtëpis së shëndetit , rruga që del te posta e madhe e qytetit .
Lokali i përshtatet të gjitha lamive të punës.
Për më shum kontaktoni numrin: 044-133-025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim