shitet lokali

Shitet nga: fatmiri 18 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: shitet lokali
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali te stadioni i gjilanit lokali ka 35 m gjendet ne katin e 1 mbi tok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim