Objekti në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Shitet objekti me dy hyrje të veçanta.
Objekt me 4 kate me 1200m2 të shfrytëzuara posedon këtë rënditje:
Kati i parë: lokal me 150m2 të shfrytëzuara, dhe dy tualete.
Kati i dytë: hapsirë prej 280m2 e cila është shfrytëzuar si restaurant si dhe një zyre.
Kati i tretë prej 250m2 për momentin i pabanuar, posedon:
sallon së bashku me kuzhinë,pesë dhoma gjumi dhe katër banjo.
Dyshemeja e tëra ibercuk.
Dritare prej plastikës,ndërsa dyert nuk janë ende të vendosura.
Kati i katërt: prej 250 m2 posedon sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra ibercuk, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Objekti gjendet në rrugë kryesore,në lagjen “Dardania II”.
Çmimi i objektit i diskutueshëm.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim