Objekti në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 24 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Shitet objekti me sipërfaqe prej 1.54 Ari.
Objekt afarist me 4 kate në të cilin tri katet janë në shfrytëzim si lokale.
Çdo kat posedon nga pesë dhoma dhe dy banjo.
Dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Objekt me plan urbanistik , i ndërtuar me material cilësor në vend,posedon infrastrukturë të plotë.
Objekti gjendet në rrugë kryesore, afër qendrës së qytetit.
Çmimi i objektit është 350.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim