Tlyn bullicav

Shitet nga: TLYN Dje 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Tlyn te Bullicave original me garancion te bullicave tona
tlyni po perdoret per shum semundje dhe po ka sukses
Taze fresket ne qdo dit mundeni me porosit


045 292 015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim