MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci Dje 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gjerman, Elumatec, Urbane, Rotox, Aluma
1. Sharre 2 koka Elumatec
2. Ngjitse me 1 koka Elumate
3. Pastruese 2 Brisqi Elumatec
4. Sharre per llajsne Elumatec
5. Freze per profila T Elumatec
6. Freze per Brava dhe Cilindra Elumatec
7. Freze per Ventilim te ujit 3 motorra
8. Freze per Dorza Dritares Automatike Rotox
9. Tavolin per Centtimin e dritarev Elumatec
Komplet Seti prodhues gjermon
kontakt vibere
+377 44 120 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim