Mjet per ngjeshjen e dheute

Shitet nga: xxxxxxxxxx 09 Qer 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese mjetin e ngjeshjen e dheute temeleve kanalave eshte i ri
I

Bmw audi mercdes golf opel passat troje shpia banesa
ttiki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim