Plastifikim

Shitet nga: adonis ramadani 12 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Qmimi : Me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim