Maqina Per Flok

Shitet nga: Qendrim 08 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shitet maqina per frizer e Firmes REMINGTON osht ne gjendje shum te mir vjen me te gjitha paisjet percjellese te vetat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim