Mikser per embelsira

Shitet nga: flamur 04 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet mikseri 20L i pershtatshem per prodhimin e embelsirave te ndryshme.
Mikseri eshte ne DEFEKT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim