Mulli per express

Shitet nga: Nazim 31 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet mulliri i sapo ardhur nga Wiena esht. e gjendje te mir, punon mir, esht i rujshem per me shum informata lajmerohu ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim