Printer termik 58mm per kafiteri, restorane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Net Media 02 Mar 20:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes printer termik 58mm per kafiteri, restorane... USB dhe RS232 konekcion me PC pa thike automatike.

Printeri eshte i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim