banak prej druri

Shitet nga: besnik 03 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
banak nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim