skara me rrym

Shitet nga: skender 06 Gsh 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
2 grilla per mish me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim