skara per Mish

Shitet nga: skender 26 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
2 grilla per mish me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim