Ultrazeri dopler kater sonda..

Shitet nga: Dini 06 Tet 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
dy ultrazera dopler me sod lineare si dhe ultrazeri me sond konvekse te filmes siemens per me shum tel/ wiber +377-44193-743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim