Ultrazeri dopler siemens gjerman

Shitet nga: Dini 29 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
dy ultrazera dopler me sod lineare si dhe ultrazeri me sond konvekse te filmes siemens per me shum tel/ 044193743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim