Karrike stomatologjike SIEMENS-SIRONA

Shitet nga: Shefik 02 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR   1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shes karriken stomatologjike SIMENS(Sirona) në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike.
Me karrik shiten edhe kundërkandi,pjesamenti,turbina,termokauteri,kavitroni dhe karrika terapeutike.

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim