Furra per Pica

Shitet nga: 18 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shesim furren e picav e cila o vetem 3 muaj e perdorur furra o ne gjendje Te rregullt punon me gazz ( plin ) furra I ka tepsiat per pica dhe lopaten per terheqjen e picav furra I zen 4 pica normale pres bleres serioz

Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim