Pastrimi Besi

Shitet nga: KOMPANIA BESI 12 Tet 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim

Pastrimi tepiheve me makina automatike per 24 ore tepihet te gatshme TRANSPORTI GRATIS

PASTRIM, TEPIHEVE, JOGI, KANAPEVE ,BATANIE AUTOMJETEVE, PASTRIM GJENERAL .

Prishtine 044 666706
Gjilan. 044 906 999
Lipjan 045 999 029
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim