AutoCenter Rent Car

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoCenter 03 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
AutoCenter iu ofron Vetura me qera prej 19 € për 24/h, Veturat jan Ekonomike, Familjare,komode , Me Veturat tona mund te Udhtoni edhe Jasht Shtetit te Kosoves, dhe jan te Pajisura me Kartona te Gjelbert, Si per ne Shqiperi, Maqedoni, Mal te Zi, Greqi, si dhe ne Vendet Evropiane ,Veturat ua ofrojm gratis edhe ne Aeroportin e Prishtines, Shkupit, Tiranes dhe anasjelltas. Ju mir pret AutoCenter në numrat e telefonit si dhe ne Viber
+377 45 603 484
+386 49 603 484
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim