Rent-a-Car AutoCenter

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rent-a-Car AutoCenter Sot 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
"Auto Center Rent-a-Car " është themeluar në vitin 2012,me seli në Gjilan ,Republika e Kosovës,duke sjellur përvojën Gjermane në ofrimin e shërbimëve të qiradhënies së veturave.

Fillimisht ka operuar me një flote të vogel të veturave,duke ofruar shërbime klientëve lokale.Fale punës dhe angazhimit,profesionalizmit dhe korrektësisë,për një periudhë të shkurtër kohore “Auto Center” Rent -a- Car u zhvillua ne kompani lidere ne rajonin e Anamoraves duke ju ofruar klientëve tanë shërbime cilësore dhe efikase.

Duke parë kërkesat e klientëve dhe nevojën për të pasur një flotë më të madhe dhe më të pasur,këtë vit” Auto Center” Rent a Car,ka rritur numrin e veturave dhe llojllojshmërisë së tyre,duke ofruar për klientë vetura te reja,ekomomike,komode,luksoze,familjare.
Sot “Auto Center” Rent -a- Car ofron shërbimet e saja edhe në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”,Tiranës dhe Shkupit,sipas kërkesës së klienteve për të përmbushur nevojat e tyre
.
Për t’ju mundësuar klientëve qasje më të shpejtë në shërbimet tona,dhe për të qenë në hapë me trendet ndërkombëtare,jemi duke investuar në avancimin e sistemit te rezervimit online,gjithashtu në avancimin e sistemit të menaxhimit të marrëdhënieve më klientë,ku do të shpërblejmë në forma të ndryshme besimin dhe lojalitetin e klientëve tanë “Auto Center” Rent -a- Car është duke punuar intenzivishtë që të vendosim përfaqesitë tona në Diasporë,dhe lokacione tjera në Kosovë,Shqipëri,Maqedoni etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim