ShES (JAP) TENDA ME QERA 044/302-828

Shitet nga: SEJDULLAH 15 Gsh 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Të tjera
Shes shatora te dimenzionit 5x10m. dhe jap me qera te tillet jane te ri .Montimi dhe transporti jane falas.

Jap karriga , tavolina dhe zerim me qera..

Shes tenda dielli dhe bejm montimin e te njejtave te dimenzioneve 3x2m,3x2.5m, me dhe pa kaset.
Si dhe 4x2.5m.me kaset gjithashtu edhe me rryme .Montimi kushton 20 euro.
etj.
Si dhe shes tenda te ndryshme te importuara nga gjermania.Shatorat(tendet) jane te dimensioneve 5x10m dhe 6x12m Te importuara nga Gjermania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim