TAXI Bejm Transportin e Mobiljeve

Shitet nga: TRANSPORT 17 Maj 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm Bartjen e Mobiljeve Prej GJILANIT Ne Te Gjith Kosoven

TRANSPORTIN E
Mobiljeve Si Garnitura 1 2 3
Kauqa kande G Kande L ETJ


i Montojm Dhe Qmontojm Ne Menyr Profesionale Dhe Sigurt

Naper Shtepi Apo Banesa


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim