Instalime te rrymes ne shtepi

Shitet nga: blerim 25 Pri 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme instalimin e rrymes ne shtepine tuaj, si dhe riparimin e defekteve te ndryshme te rrymes ne shtepine tuaj me qmime shume te volitshme

mund te shkruani edhe ne viber
+37744177081
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim