MALL ME SHUMICE ( HIGJENE DHE DEKOR ) ...

Shitet nga: XXX Dje 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shesim keto produkte ne sasi te konsiderueshme per arsye te mbylljes se biznesit egzistues.

• PIAFF 4 quatro [ i persosure per larjen e eneve ne kuzhinen tuaj, dhe gjithashtu ekonomik ne perdorje )

• ADVENTURE [ propolis and linden . per perdorim te shpeshte] & [ Herba ( ALOE VERA ), per folk normale dhe te egra ]

• TE,EL. [ ne prodhim 750g dhe 380g ( prodhim i bardh dhe i verdhe )] ( Vim ne gjendje te lenget )

• COSILI ( baby-cream ) [ pomade Kosil per lyrjen e bebave dhe gjthashtu i mire ne zbutjen e fytyres ]

• HEMOLpast [ per larjen e duareve, sidomos per ata te cilet punojne ne produkte te varjave motorrik ]

• BALSAM per shkrerjen e flokeve IV-lloje [ tutti fruti, sunny olive, green tea, acacia ]

• EMINA IV-lloje [ shampo.. ]

• ELEAdepilues [ per depilimin e cimeve te trupit ]

• OREmuri

• Cif [ lekur e deshmuar per tharjen e xhamave, tavolinave, eneve etj.]


Bejme edhe nderrime sipas interesave, prefrehoet me ndonje pikap me vit prodhimi mbi vitin 2000 )..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim