Paulownia ELONGATA

Shitet nga: Kushtrimi 31 Dhj 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
SEZONI I MBJELLJES KA PËRFUNDUAR PËR Vitin 2016.
Prilli i vitit 2017 është koha e duhur për te bere mbjelljet.

JENI TË MIRËSEARDHUR TE NA KONTAKTONI PRANVERËN E VITIT 2017.

Paulownia ELONGATA, Druri revolucionar qe rritet me se shpejti nga te gjithë llojet e drunjve tjerë ne bote.

Për meraklinjtë për kultivim, me pagesën prej 200 Euro ju japim edhe instruksionet (Kurs 60 minuta) në tërësi se si mund te kultivoni përsonalisht rasatin e drurit PAULOWNIA ELONGATA, është shume lehtë, me një investim shume shume te vogël dhe hapësirën brenda një dhome mund të kultivoni pa kufij rasat ku me vone mund te filloni biznesin tuaj apo ti rimbjellni ato ne token tuaj. Ne këtë çmim përfshihet edhe përkrahja teknike 12 Mujore 5 dite ne jave.Kontakt Informacioni:
Viber 044/504-372
Vala: 044/133-133
Ipko: 049/133-133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim