MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare Maqina Linja Komplete,
Maqinat jane ne kosove ne komunen Fushe Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim