Centrifug tepiheve

Shitet nga: durim 07 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
centrifug per tharjen e tepihave deri 95% vetem per 2 deri 3 minuta centrifuga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim