TAXI Bejm Transportin e Mobiljeve Kuzhinav Dhom

Shitet nga: TRANSPORT 05 Dhj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm Bartjen e Mobiljeve Prej GJILANIT Ne Te Gjith Kosoven Dhe Ne SHQIPRI

TRANSPORTIN E
Mobiljeve Si Garnitura 1 2 3
Kauq
Kuzhina
Rregalla
Komoda
Dhoma Gjumi ETJ

i Montojm Dhe Qmontojm Ne Menyr Profesionale Dhe Sigurt

Naper Shtepi Apo Banesa


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim