Mallra te ndryshme nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Ne Gjilan afer parkut te qytetit ne rrugen Xhemail Mustafa ll afer Foto Gazit.Kan kemi mallra te reja te
Per te gjitha qmimet dhe kualitetin e tyre vizitoni lokalin ton ne adresen e shenuar me lart ose ne numrat e tel. 044 615 518 apo 045 540 059 wiber si dhe numrin ne Zvicer +41 79 7111 006 per porosi exra nga Zvicra.
P.S Tani e tutje gjindemi ne lokalin e ri ne shtepin ton e cila gjindet ne rrugen Xhemail Mustafa -ll- nr. 47 afer Foto Gazit dhe kemi edhe me shume zgjidhje si ne teknik ashtu edhe ne veshmbathje dhe shume mallra tjera teperziera me qmime shume te volitshme per kushtet aktuale Kosovare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim