RODE NT1A

Shitet nga: Lirik 30 Sht 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Muzikë
Shes Rode NT1A t'kompletum, mikrofonin me stander ( shtallak ) edhe filterin origjinal nga Rode.
Pres bleres serioz, dhe zbritje nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim