GAMING=Core2QuadQ6600|GeforceGT610=1GB|4GB|250GB

Shitet nga: BINI Dje 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   260 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
||Shitet Shtepiza High Performance Gaming-Dizajn Computers||

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Vetem Shtepiza = 150 Euro
---OS= Windows 10 Pro
---Case(Shtepiza) = Gaming Fan Controller
---Poweri = Gaming FSP HEXA SERIES 450Watt 6Pin Per Grafika
---Pllaka: GIGABYTE GA-G41MT-S2
---Proccesori = Intel® Core2Quad Q6600
(8M Cache,2.40GHz,1066MHz FSB)(4-Core=4-Threads)
---Kartela Grafike =Zotac GeForce GT 610 ZONE 1GB Dedicated MBI 3GB Sharing
---Ram = 4 GB DDR3 1333Mhz
---HDD= 250GB SATA-2
---DVD+/-RW SATA

1.Monitor Philips 19IV2 Widescreen Speakers Integrum (Zvoshnik)=19Inch = Plus +40 Euro

2.Monitor Acer G195HQV Widescreen =19Inch =Plus +40 Euro

3.Monitor Sony SDM-HX93 19Inch =Plus +35 Euro

Tastatur+Maus+Kabllat Percjellse =Plus + 10Euro
(1 Monitor Mundesi Zgjedhje)

----Sapo Ardhur nga Zvicrra, Osht Full Silent i pa Zhurshum
----Te Gjitha Programet e Nevojshe te Instaluara dhe me Porosi Programet Ekstra te Nevojshme Per Blersin Instalimi Gratis
---Mund te Perdoret Per Lojra+Dizajn+Video Montazha Gjithqka qe Lypet Performanca te Larta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim