Pc Kompjuteri Dell shume i shpejt

Shitet nga: Privat 18 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 EUR   89 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet kompjuteri DELL me qmim te volitshem ne gjendje shume te mire , i sapo formatuar dhe me te gjithe driverat ,
Processori 4 CPU 3.40ghz x3.40ghz (2CpU)
Ram memory 1536mb
Hard disk 250
Graphic. 336
Windows 7 , osht shume i shpejt...!
kompjuteri gjindet ne Prishtine e boj transportin nkrejt Kosoven gratis

prej 130 ne 69euro

Kompjuteri vie me Monitor , Maus dhe Tastiere.
nr. 045601227
Konntakto viber


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim