Laptop - Asus A53S i5 - 15.6 inch

Shitet nga: Admir Dje 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Asus A53S Laptop 15.6 inch

Intel Core i5-2410M 2.4 GHz ( 4 CPUs ).

NVIDIA GeForce GT 540M - 2GB Graphic

4GB , DDR3-RAM

500GB HDD

Operating System
Microsoft Windows 10 Home Premium 64 Bit

LAN, VGA, HDMI, USB 2.0
2x USB 2.0, Blu-ray drive, Kensington lock

Shes laptopin ASUS i5 i sapo ardhur nga austria ne gjendje extrem te mire,vjen me adapterin origjinal dhe baterin e mban deri ne 2 ore.

MOB : 044 868 616

BOJ NDRRIM ME FELLNE 17COLL PER PASSAT 3C .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim