qilive 10.1 INCH QUAD CORE 16GB

Shitet nga: vali 23 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Tableta
tableti osht shum i mir praktikisht i ri shum pak i perdorur tableti ka edhe mbrojtsen e vet dhe osht shum i mir ne pun ,
Te interesuarit mund te me kontaktojn edhe ne viber: +37744144037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim