10+1 PC T'gatshem per Internet Caffe

Shitet nga: Albert Ibrahimi 01 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 11 kompjuter te gatshem per internet kafe.
Te gjith kompjuterat jan ne gjendje te rregullt.
Dhe inventari shitet, tavolina per 10 kompjuter 5 me 5.
Tavolina eshte me drita LED, gjithashtu edhe shanki posedon drita LED dhe 1 kompjuter baz, karrikat jan te metalit dhe te pershtatshme.

Performancat e kompjuterve jane:
RAM - 4GB
Processori - Intel Core 2 Duo 3.16 Ghz
OS - Windows 7 Professional 32 BIT
Graphics Card - Nvidia GeForce 210 ( 1 GB )

Monitorat jane 20-21 INCH.

Ne qmim perfshihen 11 mausa dhe tastiera + padat.QMIMI ME MARVESHJE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim