Komplet Pc Acer dhe monitor+Tv Lg

Shitet nga: Beqir Beqiri 07 Mar 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtepizë Acer 8 GB,Monitori apo Tv Lg 24" me dirigjues,zvoshnikat,Tastieri,Pc kamera dhe tavolina. Çmimi 650 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim