!! DRON SYMA X5C-1 Upgraded Version. I RI !!

Shitet nga: Arber 10 Mar 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   99 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Dronin SYMA X5C-1, eshte versioni i dyte i SYMA X5C, Eshte i RI dhe ka :

4 Helika Rezerve
4 Mbrojtse (te montuara)
Nje SD Card 2GB
Nje kamera
Nje Controller RC Remote.

Gjithqka eshte ne gjendje te regullt, dhe sikur ne foto.
Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim