Cd per ps3

Shitet nga: 05 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes cd per ps3 te gjitha kan ardhur prej zvicres te gjitha cd jat mundeni te shkruni ne viber per gjithcka gta lV eshte shitur. dhe 007Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim